Z racji, że nasze emocje mają swoje źródło w podświadomości, to większość naszych decyzji podejmowana jest pod wpływem sfery nieświadomej. Jako wsparcie w komunikacji z podświadomością pojawia się hipnoza, która jest rodzajem pracy nad swoim umysłem. Umożliwia lepsze zarządzanie własnymi emocjami – można ją porównać do swego rodzaju rozmowy, która prowadzi do całkowitego zrozumienia. 

Wokół hipnozy zrodziło się wiele mitów. Doskonale rozumiem, jeśli słyszałeś/aś kilka z nich i masz obawy przed tą formą leczenia. Zapewniam Cię jednak, że hipnoza nie jest magią czy manipulacją, co często głoszą osoby, które nigdy z hipnozy nie korzystały. Wręcz przeciwnie – dzięki niej możesz wyleczyć szereg problemów, schorzeń i przypadłości, które swoje podłoże mają w Twojej psychice. Sesja z hipnoterapetą to forma uzdrawiania, która pomoże Ci wprowadzić pożądane zmiany w Twoim życiu. 

Zapewniam Cię, że podczas hipnozy będziesz posiadać pełną świadomość oraz kontrolę nad całym procesem – tu wszystko zależy tylko od Ciebie.

 

Hipnoterapia może pomóc Ci w…

 • Kontroli masy ciała.

 • Leczeniu alergii. 

 • Leczeniu nerwic, stresu, agresji. 

 • Leczeniu depresji. 

 • Leczeniu paniki, fobii.

 • Problemach małżeńskich. 

 • Rzucaniu palenia, nałogów. 

 • Rozwiązywaniu problemów seksualnych. 

 • Przygotowaniu się do porodu w głębokim relaksie. 

To tylko część problemów, które możesz rozwiązać decydując się na ten rodzaj pracy nad sobą. Hipnoza będzie ogromnym wsparciem dla Twojego zdrowia i rozwoju osobistego. 

Poświęć proszę 30 minut i posłuchaj jak wygląda hipnoza i proces hipnoterapii u mnie. Wierzę, że to nagranie będzie dokładną odpowiedzią na wszystkie niewiadome, które być może  towarzyszą Ci w tym momencie. 

A jeśli nadal masz wątpliwości – skontaktuj się ze mną. Odpowiem na Twoje wszystkie pytania i zadbam o to, byś czuł/a się całkowicie bezpiecznie decydując się na wizytę w moim gabinecie. Możesz wybrać dowolną formę kontaktu – zadzwoń, napisz maila lub uzupełnij formularz kontaktowy poniżej

A jeśli nadal masz wątpliwości – skontaktuj się ze mną. Odpowiem na Twoje wszystkie pytania i zadbam o to, byś czuł/a się całkowicie bezpiecznie decydując się na wizytę w moim gabinecie. Możesz wybrać dowolną formę kontaktu – zadzwoń, napisz maila lub uzupełnij formularz kontaktowy poniżej. 

Kontakt:

Maria Baranowska

tel. 721 826 106

e-mail: kontakt@spadlaumyslu.com

Adres gabinetu: Poznań, ul. Bułgarska 59/56

  Rate this post